Yakında Netflix’te Yayınlanacak Dizi ve Filmler ( Ekim 2019 Güncellemesi)

0

Son yılların popüler dizi ve film platformu Netflix’te yayınlanacak olan film ve dizileri sizler için derledik. Film ve dizilerin yayınlanacak tarihleri ve kaç sezon olacaklarını öğrenebilirsiniz. Netflix’te beklediğiniz dizi veya film varsa sitemizden öğrenebilir keyifle izleyebilirsiniz. Listemize göz atmaya başlayalım.

Airplane Mode – Film

Henüz net tarihi belli olmasa da yakında çıkacak olan filmler arasında gösterilen Airplane Mode adlı film bir sosyal medya ünlüsü olan ve moda alanında bu ününü ilerleten Ana karakterini ele almaktadır. Ana Telefon bağımlılığına varacak kadar gözünü telefondan ayırmayan ve çevresindeki dünyayı görmezden gelen biridir. Kötü bir trafik kazasından sonra dijital detoks yapmak zorunda olan Ana, dedesinin kırsal bölgedeki evinde bir süre yaşamak zorunda kalacaktır.

Bom Dia, Verônica – Dizi

Veronica Sao Paulo’da yaşayan ve cinayet masasında bürokratik bir düzende ilerleyen bir hayata sahiptir. Evli ve iki çocuğu olan Veronica bir cinayet vakasına şahit olur. Bu Cinayet vakası hayatını tamamıyla değiştirecektir. geçmiş yaşantısı ve acı dolu anıları tekrar gün yüzüne çıkacaktır. Cinayet vakasının olduğu hafta iki farklı telefon alan Veronica hayatlarının kurtarılmasını dilenen bu iki kurbanı kurtarmak için tüm yeteneklerini kullanır. Kurbanlardan birinin kocası zeki bir seri katildir ve onu tamamen kontrolü altına almıştır. Diğer kurban ise dolandırıcılar tarafından kandırılıp intihara sürüklenen genç bir kızdır. Veronica bu iki kurbanı kurtarmaya çalışırken kendini şeytani dünyanın içinde bulur ve tüm ailesini de bu girdaba çekmiştir.

Invisible Cities – Dizi

Carlos Saldanha’nın ilk canlı çekim dizisi olan bu dizide bir çevre polisinin nehirde ölü bir yunus balığı cesedi görmesi ile başlar. Bu yunus balığının ölümü ile karısının ölümü arasında bir bağlantı olduğunu keşfeden polis, Brezilya halkının mitolojisinde ki esrarengiz varlıkların dünyalarının kapılarını aralayacaktır.

Nightflyers – Dizi

Game Of Thrones kitabının yazarı olan George R. R. Martin’in kısa romanından uyarlanan bu dizi bir sezon olarak yakında Netflix’te yayınlandı. Dizi dünyanın yok oluşundan önceki dönemi konu alıyor. Nightflyers adlı dünyanın en büyük uzay gemisi insanlık için bir yaşam kapısı bulmaya çalışmaktadır. son çare uzayın derinliklerinde bir uzay gemisinin peşine düşen bir keşif ekibi bu gizemli uzay gemisinin yapay zekasına tanıklık edeceklerdir. Kaptanı olmayan bu uzay gemisinde insanlığı yok olmaktan kurtaracak yeni yaşam alanının anahtarının olduğunu uman ekip kısa süre sonra geminin onları uzayın korkunç ve ölümcül derinliklerine çekmeye çalıştıklarını fark edeceklerdir.

Bard of Blood – Dizi

27.09.2019 tarihinde yayınlanan dizi Netflix’te yayınlanan son dizilerden biridir. Panchgani’nin ucra köşelerinden biridnde Shakespeare dersleri veren Kabir Anand Başbakanlık tarafından önemli bir görev için çağırılınca unutöak istediği hayata geri dönmek zorunda kalır. Cinayete kurban giden Sadiq Sheikh’in altında önemli görevlerde yer almış ve on yıl önce Belucistan’da bir görev sırasında talihsiz bir olay yüzünden Hindisan istihbaratından kovulmuştur. Sadiq Sheikh’in kanını yerde bırakmamak için ve yıllar önce kaybettiği sevgilisini kurtarmaya çalışırken zamana karşı yarışır. Dizi Bilal Siddiqui’nin kitabından uyarlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

porno izle