WordPress Sayfayı Aşağı Kaydırdıkça Yeni Konu Gelsin (Scroll Down)

0

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere WordPress sistemi için scroll down yaptıkça yeni konu gelmesini sağlayacak eklentiyi tanıtacağım. NTV haber gibi popüler haber ve blog sitelerinin çoğunun kullandığı sistemi WordPress’te kullanmak gayet basit.

Eklenti ve Kurulumu

Eklentimizin ismi “Smart Scroll Posts” indirmek için:  İNDİR İndirmeden önce tam olarak ne işe yaradığını merak ediyorsanız demoya bakabilirsiniz tek yapmanız gereken sayfanın altına inmek ve siz inene kadar bir sonraki konu çoktan yüklenip karşınıza çıkmış olacak:   DEMO

Smart Scroll Posts Eklenti Ayarları – Kullanımı

Kullanımı gayet basit bir eklenti öncelikle belki bunları okumanıza bile gerek yok ama yine de başlangıç seviyesinde olan arkadaşlar faydalanabilirler.
Eklentiyi etkinleştirdikten sonra Smart Scroll Posts ayarlarına girip önümüze gelen sayfada pek birşey yapmanıza gerek yok isterseniz kendi loader simgenizi kullanabilirsiniz.

Eklentinin ikinci sekmesi olan Options kısmında sayfalar ve yazılar da aktif olma seçeneği var. Sayfalarda aktif olması saçma olacaktır sadece yazılar da Smart Scroll kullanımına izin verin. Bi alt kısmında kategori ayarı var isterseniz sadece kategorize edilmemiş yazılarda Smart Scroll’u kullanabilirsiniz. Tavsiyem zaten eklentinin default seçili gelen bütün kategorilerde kullan seçeneğinin seçili olması.

Eklentiyi kullanmayan ya da kuramayan arkadaşlara seve seve yardımcı olurum. Takıldığınız yeri yorum alanından bildirmeniz yeterli.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.