Vodafone Akıl Küpü Tarifleri Sürekli Devretme Kampanyası

0

Vodafone akıl küpü tarifelerinin devretme özelliği ile bir ay içinde kullanmadığınız dakika, SMS ve İnternetin bir sonraki aya devretme olanağı sağlıyor. Kullanım aşımı ve yetersizlik problemlerine çözüm olacak bu tarifeler özellikle internet kullanımı konusunda dengesizlik yaşayan kullanıcılar için büyük bir fırsat. Ancak dikkat edilmesi gereken bir ayrıntı var. Devretme sadece ikinci ay için geçerli. İlk ayda kullanmadığınız dakika, SMS ve internet ikinci ay kullanılmadığı takdirde silinmekte. Fakat İki ay ile sınırlı olması bile sizlere sağlayacağı avantajları kısıtlamaz.

Fiyat Nasıl Peki?

Akıl küpü tarifelerinin yeni Vodafone’lular için fiyat indirimi kampanyası tercih edilmesinde büyük rol oynayacağını düşünmekteyim. Örneğin 1 GB internet 200 dakika SMS Vodafone’lularla 2000 dakika olan tarife yeni Vodafone’lular için 19 tl; mevcut Vodafone’lulara 30 tl.
GB ve dakika ( her tarifede 1000 SMS bulunmakta) miktarına göre fiyat artış olan tarifelerde en fazla olan 7 GB internet, her yöne 1000 dakika olan tarife yeni aboneler için 39 tl mevcut Vodafone’lulara için de 44 tl.
Her operatörde olduğu gibi 12 aylık kontrat imzalayarak bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.