Turkcell Hediye 8 GB İnternet Veriyor

0

Turkcell 8 GB hediye internet veriyor, kendi resmi sitesinde yapmış olduğu duyuruyla birlikte Turkcell hediye 8 GB internet vereceğini duyurdu peki nasıl? Hediye interneti almak için yapmanız gerekenleri şartları ve diğer detayları yazımızın devam eden kısmında bulabilirsiniz.

2018 yılı itibari ile operatörler müşterilerini mutlu eden hediye internet paketleri dağıttılar. Turkcell farklı bir kampanyayla bizleri şaşırttı. İnsanı Turkcell’e geçmeye cezbeden kampanyanın detayları şu şekilde

Turkcell 8 GB Hediye İnternet Nasıl Kazanılır?

Öncelikle Turkcell’i olanlar bu hediye internet kapsamında değiller. Hediyeyi alabilecek olanlar başka bir operatörde olan insanlar ile yeni hat alacak insanları kapsıyor. Turkcell’de bulunan başvuru formu ile abone olabilir ya da numara taşıma işlemi için internetten onay verirseniz Turkcell hattınızı kapınıza yolluyor. Eve de eli boş gitmek olmaz deyip 8 GB hediye internetiyle beraber gönderiyor. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar Turkcell’in ana sitesinde bulunan Yeni hat alın hediyenizi kapınıza getirelim adlı bağlantıya tıklayarak başvurularını yapabilirler.

turkcell hediye internet

Bu ve benzeri Turkcell hediye internet paketlerini sitemizi takip ederek ilk yararlananlardan olabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.