Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor? Nedeni ve Çözümü

0

2019 Türk Telekom Çıkmıyor ya da Sil Süpür Kampanyası çıkmıyor diyen kullanıcılar için %100 kesin çözüm ile nasıl Sil Süpür’ü kullanabileceklerini anlatmaya çalışacağım.

Merhaba arkadaşlar sizlere Türk Telekom Sil Süpür yöntemiyle aylık, günlük, haftalık hediye internet, dakika ve sms alabileceğinizi anlatmıştık. Gelen talepler üzerine bu konuyu oluşturma gereği duyduk. Çünkü birçok kullanıcı Sil Süpür’ün telefonlarında görünmediğini çıkmadığını bildiriyorlar. Peki Türk Telekom bu özelliği neden bazen çıkmıyor sorun nedir? cevabı için aşağıdaki yazdığım maddeleri dikkatlice okuyunuz lütfen

Sil Süpür Çıkmıyor” Çözüm-1

Sil süpür uygulamasının son sürümü yüklü olmalı arkadaşlar. Yani Türk Telekom Online işlemler uygulamasının uygulama mağazasından kontrol ederek son sürümünün cihazınızda olup olmadığını kontrol edin. Eğer son sürüm yüklüyse hemen aşağıdaki çözüm-2’ye bakarak işleme devam edebilirsiniz. Son sürüm yüklendikten sonra Online İşlemler uygulamasına girerek Sil Süpür’ün göründüğünü göreceksiniz.


” Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor 2019” Çözüm-2

Onlime İşlemler uygulamasının son sürümü yüklüyse Sil Süpür için gerekli reklam izinlerini vermiş olmanız gerekmekte. Türk Telekom biliyorsunuz ki bu ücretsiz hediye İnternet dağıtma işini kullanıcıların onlara yönelik reklamlara izin vermesi karşılığında hediye ediyor. Bu nedenle telefonunuzdan kısa mesaj alanında “EVET” yazıp “5008”e göndererek Türk Telekom’un size fırsatlar ve hediyeler ile alakalı mesajlar göndermesi için izin vermiş olacaksınız. Bu mesajı gönderdikten 5-15 dakika sonra Online İşlemler uygulamasına girerek Sil Süpür uygulamasının gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz. Genelde sorun çözülmüş oluyor.

 

  1. Türk Telekom Sil Süpür uygulmasına Türk Telekom Online işlemleri kendi marketinizden indirerek ulaşabilirsiniz başka bir şekilde Sil Süpür alanına ulaşamazsınız. Bunun için şurada “Türk Telekom Sil Süpür”  resimli anlatımlı konu mevcut dikkatlice inceleyiniz lütfen.
  2. Türk Telekom artık sadece cuma Sil Süpür özelliğini açacak yani her cuma online işlemler uygulamasından hediye İnternet ve dakika için uygulama girmeniz gerekecek.
  3. Teknosacell, Bimcell gibi Türk Telekom alt yapsını kullanan fakat kendilerine ait kampanya ve tarifleri olan hat sahipleri Sil Süpür’den faydalanamaz. Türk Telekom kullanıcılarına özel bir durum olduğunu unutmayın.
  4. Konuyu dikkatlice okuyup perşembe günü bende silsüpür görünmedi diyen arkadaşlar müşteri hizmetlerini arayarak bildirebilirler. Sonuçta çağrı merkezleri sizin sorunlarınızı çözmek için var aramaktan çekinmeyin.

Son olarak mutlaka ana konuyu inceleyip resimli anlatıma dikkatlice bakın. Şuana kadar kendim dahil olmak üzere her hafta çeşitli hediye internet ve dakika paketlerini kazandım. Yardımcı olabildiysem bir teşekkürü çok görmeyin aklınıza takılan soruları yorum alanından sorabilirsiniz. sağlıcakla kalın…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.