Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Nasıl Hızlı Bağlanabilirim?

0

Uzun telesekreter konuşmaları kurumsal şirketlere bağlanmak isteyen kullanıcılar için bir eziyet haline gelmektedir. Müşteriler, bu konuşmalardan sıkıldığı için çoğu zaman istedikleri işlemleri yapamadan telefonu kapatmaktadır. Özellikle banka telesekreterleri bu konuda müşterilerini oldukça sıkmaktadır. Bu kurumlar arasına son zamanlarda telefon operatörleri de katılmış durumda. Kullanıcılar özellikle kampanyalardan faydalanmak için bağlanmak istedikleri müşteri hizmetlerine telesekreterlerden dolayı bir türlü bağlanamamaktadır. Bizler Webtilki ailesi olarak sizlere bugün ki yazımızda Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanabilirim? Sorusuna cevap bulacağız.

Öncelikle müşteri hizmetleri numarasının 444 1 444 olduğu bilinmektedir. Bu numara sizleri telesekretere bağlamakta ve birkaç soru ile istediğiniz sorulara cevap vermeye çalışmaktadır. Ancak bizler sizlere Müşteri Hizmetlerine direk olarak bağlanmanız için hangi adımları takip edeceğinizi söyleyeceğiz.

  • ilk olarak 444 1 444 numarasını tuşlayın. Webtilki ayrıcalığı ile şu bilgiyi söylememiz gerek ki 444 1 500 numaralı numarayı aramanız daha hızlı bir işlem gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. 444 1 500 numaralı telefon direk olarak Mobil Türk Telekom numarası olduğundan bağlanmanız daha hızlı olacaktır.
  • 444 1 444 numarasını arayan kullanıcılar öncelikle mobil hizmetlerine bağlanmak için telesekreter konuşmasından sonra 1’i tuşlamalıdır. Böylelikle mobil işlemlere bağlanılır.
  • Daha sonra uygun paketleri öğrenmek ve satın alma işlemi için basılması gereken 4’ü tuşlayın.
  • Son olarak Müşteri Hizmetlerine bağlanma seçeneğinin sunulduğu 0’ı tuşlayın.

Böylelikle müşteri temsilcilerine telesekreter konuşmalarını dinlemek zorunda kalmadan bağlanabilirsiniz. Webtilki sayfamızı takip ederek bir çok bilgi ve kampanyalara ulaşabilirsiniz. Daha önceki yazılarımızdan Türk Telekom Sil Süpür kampanyasından nasıl faydalanacağınızı öğrenebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.