Türk Telekom: Hediye Sosyal Medya Kampanyası

0

Sosyal medya kullanıcıları Whatsapp, Facebook ve Twitter‘da rahat rahat gezsinler diye Türk Telekom‘dan 2 GB hediye internet. Sadece yukarıda bahsettiğim üç sosyal medya uygulaması için geçerli olan hediye internetinizi hemen alın ve gönül rahatlığıyla surf yapmaya devam edin. Türk Telekom‘un resmi sitesinden yapılan duyuruya göre hediye internet tamamen ücretsiz yani bedava..

Hediye sosyal medya kampanyasıyla Türk Telekom 2 gb hediye internet nasıl alınır?

Öncelikle size bir iyi bir de kötü haberimiz var bu kampanyayla alakalı iyi haber şu; eğer bu kampanyadan yararlanamıyorsanız bütün Türk Telekom bünyesindeki müşterilerin neredeyse tamamını kapsayan Türk Telekom Sil Süpür kampanyamıza bakın. Kötü haber ise bu kampanyadan sadece Türk Telekom’un kadın müşterileri yararlanabilir peki nasıl? Öncelikle kampanya bilgisini okuyunuz:

sosyal medya kampanyasının şartları

Bu şartları sağlıyorsanız yapmanız gereken tek şey bir kısa sms göndererek kampanya talebinizi bildirmek. SOSYAL PAKET yazıp 5555‘e göndererek kampanyaya katılabilir her yükleme yaptığınızda diğer internet kotanız haricinde size tanınacak 2gb internetin tadını çıkartabilirsiniz.

PTTCELL, BİMCELL VE TEKNOSACELL’DE BU KAMPANYADAN YARARLANABİLİR!

Daha fazla hediye internet kampanyaları için bizi takip etmeye devam edin.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.