Teknosacell Bedava Hediye İnternet 2018

2

TeknosaCell bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Sizin için 2018 yılı ile beraber gelen teknosacell hediye internet paketlerini anlatmaya çalışacağım. Kampanyaların ve hediyelerin çoğunun belli bir zamanı var sizde lütfen açıklamaları okuyarak bu paketlere başvuru yapın. Teknosacell bedava internet 2018 kampanyalarını tek içermektedir.

teknosacell ramazan ayına özel bedava hediye internet

1- Teknosacell Ramazan Sahura Özel 10gb Hediye İnternet

Ramazan ayına özel bu hediye internet paketini almak için yapmanız gereken sadece  “SAHUR” yazıp 5555‘e kısa mesaj ile göndermek olacaktır. Lütfen kampanyadan hediye internetinizi almak için aşağıdaki başlıkları okuyun.

Kampanyaya katılım şartları ve kalan bedava internete nasıl bakılır?

 • Kampanya’ dan Kademeli Data Tarifelerinde bulunan müşterilerimiz dışında tüm faturalı ve ön ödemeli müşterilerimiz faydalanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında, kampanya geçerlilik süresi olan (16.05.2018-14.06.2018) 02:00 – 06:00 saatleri arasında en fazla toplam 10 GB kullanabilecek şekilde ücretsiz internet kullanım hakkı sunulacaktır.
 • Kampanyaya katılım 15.05.2018 tarihinde başlayacak olup, 14.06.2018 tarihinde saat 01:30’ da sona erecektir. Katılan müşterilerin kampanya kapsamında hediye internet kazanılabilecek son tarih 14.06.2018’dir.
 • Kampanya’ dan yararlanmak için Türk Telekom, TTNET veya Avea’dan en az birindeki aboneliği devam ettiği sürece, abonelik, yer ve hatlarının bilgilerini paylaşarak kullanmamız ve bu firmaların kampanyalarını iletmemiz için onay vermiş olmaları gerekmektedir.
 • Ön ödemeli müşteriler için kampanyaya kayıt esnasında TL yükleme şartı aranmamakta olup, kampanya kaydından 48 saat öncesi ya da kampanya kaydı sonrasında tek seferde 25TL ve üstü yükleme yaptıklarında kampanyadan faydalanabilmektedirler.
 • Müşterilerimiz, 15.05.2018 tarihi itibarıyla söz konusu paketlere kayıt olarak, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş olurlar. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Müşteriler ‘’SAHUR’’ yazıp 5555’ e SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir. Kampanya kaydının başarılı şekilde tamamlanmasının akabinde ilgili hatta SMS gönderilerek müşteri bilgilendirme yapılacak olup, müşteriler bahse konu bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan data hakkından faydalanmaya başlayabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Kampanyayı iptal etmek isteyen müşteriler SMS göndermek suretiyle iptal işlemini gerçekleştirebilecektir.
 • Her hat kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka data paketi yada faydası yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez. Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmeyecektir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir. Kampanyasını iptal eden ya da bahsedilen nedenler ile kampanyası iptal olan müşterilerimiz kampanyaya tekrar katılamayacaktır.
 • Dileyen müşterilerimiz “KALAN SAHUR” yazıp 5555’e göndererek kalan sorgusu yapabilirler.

Yeni kampanyalar eklendikçe buradan bildirilecektir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorumlar
 1. […] internet kampanyaları ramazan bereketiyle geldi diyebiliriz. Sizlere daha önce Teknosacell hediye internet kampanyası yayınlamıştık şimdi görüyoruz ki Türk Telekom da harika bir hediye internet […]

 2. Halit diyor

  Teknocell deyim bedava internet bulmak istiyorum türk Telekom sil supur gelmiyor

  Bedava internet bulmak istiyorum türk Telekom sil supur gelmiyor