Rumble Stars Oyunu İndir

0

Mobil oyunlar kategorisinde her gün indirme sayısı artan Rumble Stars Soccer oyunu gün geçtikçe popülaritesi artan bir oyun. Bu oyunu tablet ya da telefonlarına indirmek isteyen insanlar için kısaca oyunun tanıtımını ve aşağıda uygulamayı Android ve Ios platformlarda nasıl indirileceğini detaylı olarak anlatacağız. Yakın bir zaman da bu oyunda nasıl hızlı seviye (level) atlayabileceğinizden ve oyun hakkında ipuçlarından bahsedeceğiz.

Oyun Hakkında

Türevlerinden farklı bir futbol oyunu olan Rumble Stars Soccer ile çok eğlenceli ve rekabetli maçlar sizleri bekliyor. Oyun kısa bir süre içerisinde 1 milyon indirmeyi geçmiş durumda. Hem App Store hemde Play Store üzerinden ulaşılabilir olan oyun kısaca şu şekilde:

  • Ağ bağlantısı gerektirir. İnternet olmadan oynayamazsınız.
  • Multi-Player (çok oyunculu) futbol oyunudur.
  • Arkadaşlarınızla karşılıklı ya da takım kurarak rakiplerle oynayabilirsiniz.
  • Lig ve seviye modülleri mevcut.
  • Karakterinizi geliştirebilir ya da kostümlerle kendi stilinizi oluşturabilirsiniz.
  • Taktikleriniz ile rakiplerinizi alt edebilirsiniz.

Rumbler’larınızı mükemmel konuma getirin, zamanlama konusunda usta olun, rakiplerinizi geride bırakmak ve ciddi hedefler ortaya koymak için stratejik kombinasyonlar oluşturun! Ardından takımınızı yükseltin ve sıralamada dünyayı ele geçirin.

Rumble Stars Futbol Nasıl İndirilir?

Oyunu Play Store‘da indirmek için: Link

Oyunu App Store‘da indirmek için: Link

Bu oyun ile alakalı yakın zamanda paylaşacağımız ipuçlarını kaçırmamak için Web Tilki’yi takipte kalın. Aşağıdan oyun ile alakalı düşüncelerinizi bizlere iletebilirsiniz.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.