Rumble Stars ipuçları – Temel Rumbler’ların özellikleri

0

Son zamanlarda yükselişe geçen bir oyun olan Rumble Stars futbol oyununu sizler için inceledik. Yeni yeni popüler olmaya başlayan bu oyun son zamanlarda ülkemizde de futbol tutkunları arasında yerini almaya başladı. Spor kategorisinde trende girmiş durumda olan bu oyun çok sık indirilenler arasında da yerini almış durumda. Kullanıcıların online olarak oynadıkları oyunda stratejiler kurarak kazanmaya çalışıyorlar. Bu strateji, ipuçlarını ve Rumble olarak adlandırılan takım oyuncularının özelliklerini iyi bilmek gerekiyor.

Rumblerlar hayvan karakterlerinden oluşmaktadır. Bu karakterlerin çeşitli özellikleri vardır. Oyuncular rakiplerinin oyununa göre oyuncularını sahaya sürerek taktik yapmaya çalışmaktadır. Hızlı bir oyun oynatmak veya paslı bir oyun oynamak için oyuncu seçimleri yapmalısınız. En önemli ipucu karakter analizi olmalı sizin için. Rumbleların özellikleri nelerdir ve nasıl kullanabilirsiniz iyi bilmeniz gerekiyor. Size en önemli tavsiyemiz oyuna başlamadan önce tüm Rumblelerin özelliklerini iyi inceleyin.

Şimdi de Rumblelerin özelliklerine bakalı.

 

Forvet Kaplan

 

Forvet kaplan adından da anlaşılacağı gibi sizlerin gol kaynağı olacaktır. Gole ihtiyacınız olduğu zaman Forvet kaplan’ı oyuna sürerek gol atabilirsiniz.

Tembel panda

Tembel pandayı kalenin yakınına koyarak sert şutlar çekip gol atmasını sağlayabilirsiniz. Dayanıklılık seviyesi yüksektir. Temel olarak görevi ileri uçta bekleyip şut çekmektir diyebiliriz.

Bay Ateş

Rakip oyunculara fırlatılarak hasar verip oyundan çıkarılmalarını sağlar. Defans hattı diyebiliriz.

Gülleci

Gülleleri en yakındaki rakip Rumbler’a fırlatarak hedefe kilitlenir. Eğer sahada sadece kaleci varsa rakipten kaleciyi hedef alır.

Öfkeli Boğa

Bu karaktere Kasap Hayri diyebiliriz J topu umursamadan sadece rakiplere hücum eder. Ve rakip Rumbler’lerin oyundan çıkmasını sağlar.

Sadık Köpek

Tam bir takım oyuncusu olan Sadık Köpek ile duvar pasları yapabilirsiniz. Şut çekme özelliği bulunmayan sadık köpek sadece pasör  görevi görür. Halı sahalarda pas atmayanlara tepki olarak doğmuştur. J

 Mıknatıs Adam

Atılan noktaya göre bir rakip Rumbler’i uzak mesafeden çeker ve oyundaki takım arkadaşları için bir kişi eksiltmiş olur.

Keskin Nişancı Kurt

Bu kurt çok yetenekli bir Rumblerdir. Sahada istediğiniz noktadan destansı bir güç ile şut çekmenizi sağlar. Fakat topa vurmak için gerilme süresine dikkat etmelisiniz.

İpucu 1

Oyun içinde önce mıknatıs adamı kaleciye fırlatın daha sonra forvet kaplanı topun yakınına fırlatarak gol atın.

İpucu 2

Gülleciyi rakip oyuncuya fırlatarak onu oyundan eksiltin ve tembel pandayı topun yakınına atarak golü atın.

İpucu 3

Sadık köpeği  oyuna sürün. Hemen ardından keskin nişancı kurdu defansın yakınlarına fırlatın. Rakipleriniz sadık köpeğe yöneleceğinden boşalan orta alandan keskin nişancı kurt ile sert bir şut çekip golü yazın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.