PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Yer? 2020 Güncel Kaç MB Harcar?

0

2020 Pubg Mobile internet kullanım istatistikleri güncellenmiştir. Yani 2020 Pubg Mobile ne kadar internet yer verileri günceldir. Aşağıdan inceleyebilirsiniz.

PUBG mobile oyunu nekadar internet yer? Son zamanalarda özellikle gençlerin sıkça sorduğu soruların başında geliyor. Wifi olmadan bu oyunları oynamak biraz da olsa insanın gözünü korkutmuyor değil. PUBG Mobile Nekadar internet harcar? Sorusu aklımıza takılır ve wifi olmadan oyunu oynayıp oynamama arasında gidip geliyoruz. Ancak sizlere vereceğimiz bu bilgi ile çok şaşıracaksınız.

 

PUBG Mobile oyununu kalitesi ve kapasitesi düşünüldüğünde çok internet harcıyor fikrine kapılabilirsiniz. Wifi internet olmayan yerlerde telefonu elinize alıp tam oyuna başlayacakken aklınıza takılan acaba bu PUBG ne kadar internetimi harcar ? Soruları yüzünden anın tadını çıkarmaktan vazgeçmeyin diyelim öncelikle

PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Harcar?

Öncelikle oyunun oynanıp test edildiğini ve PUBG Mobile versiyonu ile oynandığını bilmenizi isteriz. Oyun oynanırken bazı ayarlardan feragat edildi açıkçası. Bu yüzden görüntüden biraz kısılmıştır. Oyun solo modunda oynanmış ve Squad gibi takım oyunu özelliklerden çıkıldığı için minimum internet harcanması sağlandı. Tüm bu özellikler ile ve oyunun tadını çıkara çıkara 1 saat gibi bir süre oynamanız da sadece ve sadece 13 MB internetiniz gitmiş olacak. Yanlış okumuyorsunuz 13 mb 🙂 Bu oyunun bu kadar az bir internet harcaması ile elimizin altında olması bizleri de şaşırttı diyebiliriz.

Bu oyunu seviyorsanız başka bir online savaş oyunu olan Call Of Duty Mobile‘ında güncel ne kadar internet harcadığını bağlantıya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.