Note 9 Resim İçinde Resim Çalışmıyor (Çözümü)

0

Samsung Note serisinin en iyilerinden gösterilen Note 9, aynı anda iki uygulama ekranı bölerek kullanmanızı sağlayan resim içinde resim özelliği bazı durumlarda çalışmıyor. Netflix ve video izlerken çalışan resim içinde resim özelliği  Youtube’da kullanmaya çalışırken bazen olmuyor. Peki bu durum neden kaynaklanıyor ve resim içinde resim özelliği Youtube’da sorunsuz çalışabilmesi için ne yapabilirsiniz.

Resim İçinde Resim Özelliğini İstediğiniz uygulama için aktfileştirme

Samsung Note 9 telefonunuzda ayarlar bölümüne girin ve arama çubuğuna “resim içinde resim” yazarak arama sonucunda çıkan sekmeye tıklayarak resim içinde resim özelliğine erişin. Bu sayfada izinleri yöneterek hangi uygulamaları bu özellikte kullanabileceğinizi göreceksiniz. Bu özellik sayesinde ekranı bölebilir birden fazla uygulamayı aynı ekranda çalıştırabilirsiniz. Öncelikle istediğiniz uygulama da resim içinde resim özelliği için izin verdirin.

Bu işlemden sonra eğer Youtube’da bu özellik çalışmıyorsa ve izin de verilmiş görünüyorsa önce izni geri alın daha sonrasında tekrar izin vererek tekrar deneyin.

Hepsi bu kadar sorun çözülmezse yorum alanından bize bildiriniz. Size en kısa zamanda yardımcı olacağız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.