Netflix Ücretsiz Üyelik Nasıl Alınır?

0

Netflix Ücretsiz Üyelik Nasıl Alınır?

Webtilki ailesi olarak sizler için web dünyasının tüm fırsatlarını sunuyoruz. Bu gün ki yazımızda son günlerin popüler film ve dizi platformu olan Netflix’te ücretsiz üyelik nasıl alınır? Sorusunun cevabını sunacağız.

Netflix son zamanların en popüler film ve dizi uygulaması olup kendine özgü olan bir çok dizi ve film ile adından söz ettirmiştir. Son zamanların en popüler dizileri ve filmlerini içinde barındıran Netflix kullanıcıları için bir aylık ücretsiz deneme süresi sundu. Ücretsiz üyeliği kullanabilmek için önce üye olmak gereken platformda üyelik için de bir çok seçenek bulunmaktadır. Tek kullanıcılı üyelik, iki kullanıcılı üyelik, üç kullanıcılı üyelik ve dört kullanıcılı üyelik olarak sunulan seçeneklerde birden fazla kullanıcı ile ortak olarak bu platforma üye oluna biliniyor. Bir ay ücretsiz deneme süresinde kullanıcılarına hiçbir kısıtlama getirmeyen Netflix tüm kullanıcılarından tam not alarak üyelik satın alınmasını büyük ölçüde başardı. Peki Netflix ücretsiz üyeliği nasıl alabilriz?

  • İlk olarak Netlfix sayfasına giriş yaparak Bir Ay Ücretsiz Katılın butonuna tıklayarak üyelik sayfasına geçiş yapın.
  • Açılan ekranda Planları Görüntüle seçeneğini tıklayıp planlama sayfasını açın.
  • Daha sonraki aylarda memnun kalıp kullanacağınızı düşünerek bir planlama ve kaç kullanıcılı bir profil oluşturacağınızı belirleyin.(HD kullanılabilir özelliğini de seçmek sizin için avantaj olacaktır.
  • Daha sonra sayfanın altındaki Devam Et butonuna tıklayarak hesap oluşturma sayfasına geçiş yapacaksınız.
  • Kullanmış olduğunuz bir e-posta adresi girip Netflix için kullanacağınız şifreyi yazın.
  • Devam et seçeneğini tıkladıktan sonra ekrana gelecek olan ödeme şekillerinden birini seçin.(PayPal Türkiye faaliyetlerini durdurduğu için bu seçenek Türkiye kullanıcıları için çıkmayacaktır.) hediye kartınız var ise sizin için hediye kartı seçeneği de çıkacaktır.
  • Her ne kadar ilk ödeme almayacaksa da ödeme bilgilerinizi girmek zorundasınız. Daha sonraki seçenekte bu bilgilerinizi girerek Üyeliği Başlat butonuna basarak Netflix dünyasına girebilirsiniz.

Netlfix bir aylık ücretsiz deneme süreniz dolmadan birkaç gün önce sizlere uyarı maili göndererek üyeliğinizi iptal etme seçeneğinizi sizlere hatırlatacaktır. Devam etmek isterseniz girmiş olduğunuz bilgilerinizden bir diğer ay ödeme kesintiniz gerçekleşecektir. Devam etmek istemiyorsanız üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Netflix ücretsiz deneme iptali nasıl yapılır ? yazımızda üyeliğinizi nasıl iptal edebileceğinizi bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.