Netflix Ücretsiz Deneme İptali Nasıl Yapılır?

0

 Netflix Ücretsiz Deneme İptali Nasıl Yapılır?

Netflix dizi ve film platformu bir çok kullanıcı tarafından ilk ay ücretsiz kullanıldıktan sonra üyeliğin devam ettirilmesini başarmıştır. Üyeliklerinin ücretsiz deneme süresi dolduktan sonra iptal etmek isteyen kullanıcılar ise Netflix ücretsiz deneme iptali nasıl yapılır ? sorusuna cevap aramaktadır. Bu başarı dizi ve film kalitesinden , kendine özgü olan diziler ve filmlerin beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Kullanıcılar birden fazla kullanıcı seçenekleri ile üye olup bu fırsatı iyi değerlendirmektedir. Bu beğenilmenin yanı sıra bazı kullanıcılar ilk ay ücretsiz denemeden sonra üyeliklerini iptal etmek istemektedir. Üyelik iptali için kullanıcılara zorluk çıkarmayan Netflix bu süreçte kullanıcılarına hiçbir kısıtlama getirmemektedir. Kullanıcılar kolaylıkla üye olup ücretsiz deneme süresini geçirdikten sonra aynı kolaylıkla da üyeliklerini iptal edebilirler. Webtilki ailesi olarak sizler için Netflix ücretsiz deneme iptali nasıl yapılır ? sorusunun cevabını en kolay şekilde sunmaya çalışacağız.

Öncelikle üyelik iptali için bir ayınızın dolmasına bir hafta kala sık sık e-posta adresinizi kontrol etmelisiniz. Netflix ücretsiz üyeliğinizin dolmasına kısa bir süre kala sizlere uyarı e-postası gönderecektir.

  • Netflix sayfasına giriş yaparak kendi hesabınızı seçin.
  • Sağ üst köşede bulunan Profil simgesine tıklayarak açılan seçenekler arasında hesap seçeneğini seçin.
  • Açılan sayfanın sol üst köşesinde Üyeliği İptal et seçeneğine tıklayın.
  • Tekrar sol üst kısımdaki İptal İşlemini Tamamla seçeneğini tıklayarak üyeliğinizi iptal edebilişiniz.

Netflix bu ücretsiz uygulaması ile bir çok beğeni toplamış ve kullanıcılarının üyelik iptalinde hiçbir zorluk çıkarmadan iptal edebilmelerini kolaylaştırmıştır. Sizlerde üyeliklerinizin iptal edilmesini istiyorsanız bu adımları takip ederek üyeliklerinizi iptal edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.