Huawei P30 Instagram Video Sorunu!

0

Huawei P30 modelinde Instagram’da gezinirken videoların kalitesinin düştüğü çözünürlüğün istenilen seviyede olmadığına dair kullanıcılardan şikayetler gelmeye başladı. Instagram’da video izlerken ya da hikayetlerde gezinirken video çözünürlüğünde ki düşme kullanıcıları oldukça rahatsız etmiş durumda. Sorunun bir çözümü mevcut mu? P30 kullananlar Instagram üzerinden yüksek çözünürlükte video nasıl izleyebilecekler?

Geçtiğimiz günlerde yine Huawei modellerinden Huawei p20 instagram hikaye sorunu ile alaklı bilgilendirme yapmıştık. Görünen o ki yeni çıkan bu modelde de Instagram ile alakalı bir problem mevcut. P30 yeni bir telefon olduğu için bu ve benzeri hataların görülmesi normal gelecek güncellemeler ile birlikte sorunun çözüleceğini düşünüyoruz.

Huawei p30 Instagram sorunu için yapmanız gereken tek şey, firmanın bu sorunu gidermeye yönelik güncelleme yapmasını beklemek. Eğer problemin manuel olarak çözümü ile alakalı bir durum oluşursa size buradan çözümle alakalı izlemeniz gereken yollardan bahsedeceğiz.

Güncelleme: Sorun Instagram Kaynaklı!

Sorunun Huawei telefonlarıyla alakalı olmadığını yeni boyutlara uygun bir güncellemeyi Instagram’ın yapması gerektiği açıklaması yapıldı. Bu açıklama ile sorunun Instagram’ın yeni boyutlardaki telefonlar için bir güncelleme paylaşması gerekiyor. Telefonu kullananların sayısı arttıkça Instagram’da güncelleme yapmaya mecbur kalacaktır zaten.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.