Hadi Joker ve İpucu 15 Şubat 2019 (50.000 Joker Kodu)

0

Merhaba sevgili hadi’ciler. Bugün 15 Şubat 2019 sizler için her gün olduğu gibi bugün de en güncel joker kodlarını ve gün içerisinde paylaşılan ipuçlarını paylaşıyoruz. Bugün (15.02.2019) tarihli hadi joker kodu ve hadi ipucunu öğrenmek isteyenler yazımızın devamında ipuçları ve joker koduna bakabilirler. İsterseniz yorum alanından kendi kullanıcı adını paylaşarak referans yardımıyla ekstra joker kodu kazanma şansınızı da artırabilirsiniz. Joker kodunu paylaşmadan önce hadi uygulaması hakkında bilmeyenler için kısaca bir bilgi vermek istiyorum. hadi uygulaması gerçek anlamda para ödülü dağıtan güvenilir bir canlı bilgi yarışmasıdır. Bu yarışma online ortamda Merve Toy ve Müge Boz sunuculuğunda sanat, bilim ve genel kültür gibi çeşitli alanlarda yapılan bilgi yarışmaları ile yarışma için belirlenmiş ödül miktarını soruların hepsini doğru cevaplayan kullanıcılara dağıtan tamamen güvenilir uygulama tabanlı bir bilgi yarışmasıdır.

 

Hadi Joker Kodu: >>>

Joker kodu yayınlandığında bu kısımdan bakabilirsiniz. Dün sevgililer günü münasebetiyle joker kodunu yayınlamış ve birçok kullanıcıya joker kazandırmıştık. Yine gün içerisinde bu sayfayı takip ederek joker kodunuzu kazanabilirsiniz. Joker kazanma şansınızı artırmak için referans olması açısından aşağıdaki yorum alanına kullanıcı adınızı paylaşabilirsiniz.

Hadi İpucu: >>> Dilimizden düşürmediğimiz “Bir Alex değil” tabiri ortaya nasıl çıkmıştır biliyor muyuz?

Cevap: >>> RIDVAN DİLMEN

Hadi 15 şubat ipucu henüz yayınlanmadı. Gün içerisinde yayınlanan ipuçlarını yine bu alandan öğrenebilirsiniz. Unutmayın ipucu sorusu sayesinde bir soruyu otomatik olarak doğru cevaplamış oluyorsunuz.

Uygulama canlı bilgi yarışması olduğu için internete ihtiyaç duyuyor. Bu nedenle wifi ile bağlanmayanlar ve yeterli miktarda internet paketi olmayan kullanıcılar sitemizin operatör kampanyaları kısmından Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone içine paylaştığımız hediye internet alma yöntemlerini yayımladığımız konuları inceleyebilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.