Hadi Joker Kodu | Hadi İpucu 22 Nisan 2019

0

Bugünün ipucu sorusu ve joker kodu yayınlandı. Günlük olarak paylaştığımız hadi joker kodları ile kazandırmaya devam ediyoruz. Hadi joker kodlarını düzenli olarak sitemizden takip edip joker kodlarını kullanmaya hak kazananlardan olun. Türkiye’nin en çok para kazandıran mobil cihazlar üzerinden oynan gerçek para ödüllü bilgi yarışması Hadi’nin joker kodlarını takipçilerimize en hızlı şekilde sunuyoruz. Kısıtlı jokerleri ilk görenlerden olmak için sitemizi takip edin. Her gün paylaştığımız joker kodlarının belli bir limiti olduğu için hızlı davranan kullanıcılar joker kazanabiliyor. Bu nedenle aşağıda paylaşmış olduğumuz joker kodunu ilk girenlerden olmanız sizleri kazançlı kılacaktır.

Bugünün hadi ipucu sorusu ve cevabı 22 Nisan 2019

“Gündökümü”, “Günlerin Tortusu” ve “Yazılı Günler” adlı eserlerin sahibi desek? 

Cevap: Tomris Uyar 

İşte bu günün hadi joker kodu

Bü gün saat 12.30 oyunu ile ipucu sorusunu yarışmacılarına sunan Hadi’nin ip ucu sorusu ve çapları şöyle;

  1. Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye ödülü alan ‘Kış Uykusu’ filminin yönetmeni kimdir? 

İp ucu sorusu ile yarışmacıların karşısına çıkan Hadi’in bu sorusunun cevabı ise NURİ BİLGE CEYLAN ‘dır.

Bunun dışında her zaman joker kazanabileceğiniz diğer yöntem ise aşağıdaki yorum alanına kullanıcı adınızı paylaşmanız sizin referansınızla üye olan her kişiden bir joker hakkı kazanırsınız.

Joker kodu nasıl girilir?

Hadi uygulama ekranında joker kodu gir düğmesine tıklanarak gün içinde paylaştığımız joker kodunu bu alana girmeniz yeterli olacaktır. Hadi bilgi yarışması ile ilgili güncel ipuçları ve joker kodları sitemizde düzenli olarak paylaşılmaktadır. Bu günün hadi ipucu sorusunu ve cevabını görmek için şu yazımıza göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.