Hadi Joker Kodu 19 Şubat 2019 (Fizy 30.000 Joker)

0

Hadi Joker kodu mu lazım? doğru adrestesiniz… En çok para kazandıran Türkiye’nin rakipsiz canlı bilgi yarışması olan Hadi büyük ödüller ile bilgi yarışmaları düzenlemeye devam ediyor. Bizde Web Tilki olarak sizin için güncel joker kodlarını her gün olduğu gibi yine bugün de sizlere en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Dün ki paylaştığımız joker kodu sayesinde gece 00:00’a kadar sitemize giren herkes joker kodundan faydalanmış oldu. Bugün de yine 12:30 ve 20:30‘da yapılacak bilgi yarışmalarında kullanmanız için paylaşılacak joker kodlarını sitemizde bulabileceksiniz. Sizleri fazla merakta bırakmadan bugünün (19 Şubat 2019) joker kodu nedir devamını yazımızda bulabilirsiniz. Ayrıca en alt kısımdaki yorum alanını kullanarak referans kodunuzu paylaşabilirsiniz. Bütün yorumlar her zaman olduğu gibi onaylanmaktadır.

Hadi Joker Kodu 19 Şubat 2019 Nedir?

Günlük Joker Kodu : Joker kodları bugün kişiye özel yayınlanıyor. Bunun için öncelikle Fizy uygulamasına girip kişiye özel joker kodunuzu alıp hadi uygulamasında joker alanına girmeniz gerekiyor.Acele edin sadece 30.000 joker kodu mevcut.

Joker kodu kazanabileceğiniz en etkili yöntem:

Uygulamaya davet ettiğiniz her insan ile bir joker kodu kazanabilirsiniz. Hemen size en yakında bulunan akıllı telefon birine kendi referans kodunuz ile istek gönderebilir ona uygulamayı indirterek joker kodunuzu kazanabilirsiniz. Yorum alanına referans kodunuzu paylaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.