Hadi Bugünün Joker Kodu Turna Sponsorluğunda 18 Nisan 2019

0

Bugün 18 Nisan 2019 güncel hadi joker kodlarını dün olduğu gibi bugünde sizler için paylaşmaktayız. Joker kodlarının her gün kesintisiz olarak paylaşıldığı WebTilki sayfasını takip eden hadi yarışmacıları sınırlı sayıda olan kodlara ulaşan ilk kişiler oluyor. Gülük joker kodları ile Hadi yarışmacılarının kazanma şanslarını arttıracak tüm bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Her gün paylaştığımız joker kodlarının belli bir limiti olduğu için hızlı davranan kullanıcılar joker kazanabiliyor. Bu nedenle aşağıda paylaşmış olduğumuz joker kodunu ilk girenlerden olmanız sizleri kazançlı kılacaktır.

Bugünün joker kodu

Bugünün joker kodu henüz paylaşılmadı. Joker kodunu kısa bir süre sonra Turna_Com instagram hesabında hikayeler bölümünde paylaşılacak. Paylaşıldığı an joker kodunu anlık olarak buradan görebileceksiniz. Tek yapmanız gereken ara ara bu sayfayı yenilemek. Joker kodları sınırlı sayıda olduğu için hızlı olmanız ve mümkünse 15 dakika da bir bu sayfayı yenileyerek ilk ulaşanlardan olmanız gerekmekte.

Dün ki  joker kodu Media Markt’an gelmişti. Acele edip bu joker kodunu “MediaMarkttaKeyfineBak” girenler hesaplarına bir adet joker hakkını kazanmışlardı.

 

Bunun dışında her zaman joker kazanabileceğiniz diğer yöntem ise aşağıdaki yorum alanına kullanıcı adınızı paylaşmanız sizin referansınız ile üye olan her kişiden bir joker hakkı kazanırsınız.

Joker kodu nasıl girilir?

Hadi uygulama ekranında joker kodu gir düğmesine tıklanarak gün içinde paylaştığımız joker kodunu bu alana girmeniz yeterli olacaktır. Hadi bilgi yarışması ile ilgili güncel ipuçları ve joker kodları sitemizde düzenli olarak paylaşılmaktadır. Bu günün hadi ipucu sorusunu ve cevabını görmek için şu yazımıza göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.