Hadi Joker Kodu 16 Nisan 2019

0

Web dünyasının en kurnazları olarak herkese merhabalar. Türkiye’nin en çok kazandıran bilgi yarışması olan Hadi’nin joker kodlarını web dünyasının en hızlı haber paylaşımcıları olarak sizlere sunuyoruz. Hadi’nin günlük joker kodlarına ilk ulaşan kişiler olabilmek için webtilki sayfamızı takipte kalınız. Gülük joker kodları ile Hadi yarışmacılarının kazanma şanslarını arttıracak tüm bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Her gün paylaştığımız joker kodlarının belli bir limiti olduğu için hızlı davranan kullanıcılar joker kazanabiliyor. Bu nedenle aşağıda paylaşmış olduğumuz joker kodunu ilk girenlerden olmanız sizleri kazançlı kılacaktır.

İşte bu günün hadi joker kodu

Bu günün joker kodu Kanal D’den geliyor. Kanal D’nin yeni dizisi Leke dizisinin tanıtımı için joker kodu ‘LEKEGECESİ‘ olarak tanımlanmış durumda. Joker kodları tükenmeden acele edin.

Bunun dışında her zaman joker kazanabileceğiniz diğer yöntem ise aşağıdaki yorum alanına kullanıcı adınızı paylaşmanız sizin referansınızla üye olan her kişiden bir joker hakkı kazanırsınız.

Joker kodu nasıl girilir?

Hadi uygulama ekranında joker kodu gir düğmesine tıklanarak gün içinde paylaştığımız joker kodunu bu alana girmeniz yeterli olacaktır. Hadi bilgi yarışması ile ilgili güncel ipuçları ve joker kodları sitemizde düzenli olarak paylaşılmaktadır. Bu günün hadi ipucu sorusunu ve cevabını görmek için şu yazımıza göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.