Hadi Joker Kodu 14 Şubat 2019 (Sevgililer Günü Özel)

0

hadi Türkiye’nin en çok ödül dağıtan canlı bilgi yarışmasının yeni joker kodları sitemizde. Sevgililer gününe özel 14 Şubat joker kodunu yazımızın devam eden kısmında sizlere her zaman olduğu gibi paylaşacağız. Sizin için en hızlı şekilde joker paylaşımlarını haber veren tek site olduğumuzu unutmayın.Günlük joker kodlarını sizler için en hızlı şekilde paylaşmaya devam ediyoruz. Hadi joker kodunuzu her gün web sitemizden düzenli olarak temin edebilirsiniz.  Paylaşmış olduğumuz her joker kodunun belli bir limiti var bu nedenle hızlı olan arkadaşlar joker hakkını elde etmiş oldular. Sözü fazla uzatmadan bugün ki joker kodu nedir? Ayrıca aşağıdaki yorum alanından kullanıcı adınızı paylaşabilir siteye giren ziyaretçilerimiz tarafından referans yardımıyla joker kazanabilirsiniz.

Bugünün Hadi Joker Kodu Nedir?

Joker kodu 14 Şubat 2019 için henüz paylaşılmadı ama merak etmeyin gün içinde paylaşılacak.Bu nedenle sadece ara da bir bu sayfayı yenilemeniz yeterli olacaktır. Genelde joker kodları yarışmadan 5-6 saat önce paylaşılıyor. Yarışma hafta sonu münasebetiyle sadece 1 kez olacak ve 20:30’da yapılacak.Şimdiden başarılar dileriz.

Joker kodu kazanabileceğiniz en etkili yöntem:

Uygulamaya davet ettiğiniz her insan ile bir joker kodu kazanabilirsiniz. Hemen size en yakında bulunan akıllı telefon birine kendi referans kodunuzla istek gönderebilir ona uygulamayı indirterek joker kodunuzu kazanabilirsiniz. Yorum alanına referans kodunuzu paylaşabilirsiniz.

Oyunu oynabilmek için internet paketiniz mi yok? Bedava Hediye İnternet paketleri kazanmak için şu yazılarımızı inceleyebilirsiniz:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.