Güvenilir Bitcoin Muslukları ile Bedava BTC Kazanın

0

Bitcoin musluk siteleri sayesinde bedava ya da ücretsiz BTC kazanabilirsiniz. Kazandığınız Bitcoinleri cüzdanınıza çekebilirsiniz. Öncelikle Listeyi vermeden önce Bitcoin musluklarına yabancı olan kişiler için bilgiler vermeye çalışayım.

Bitcoin Musluk Siteleri Nedir? Nasıl Kazandırır?

Bitcoin musluk siteleri, site içerisindeki link tıklama, ankete katılma, ücretsiz btc kazan butonları ile bitcoin kazandırır. Sadece sitede belirtilen linklere tıklayarak ve yine sitede bulunan kısa url (bc.vc) tarzı sitelere girerek bile günlük 3-5 tl kazanabilirsiniz. Fakat asıl kazanç sitede Jobs diye geçen fakat bize göre görev olarak adlandırdığımız kategoride. Orada çeşitli anketler ya da uygulama indirmeleri ya da site üyelikleri ile yüksek miktarda BTC kazanılabiliyor. Sitedeki görevlerin birçoğu ile günlük kazancınız 50-100 dolara kadar bile çıkabilir.

Ödeme Yapan Güvenilir Bitcoin Muslukları 2020 Güncel

Bu listede sadece güvenilir ödeme yapanlardan bahsedeceğim. En çok kazandıran ve güvenilir BTC kazanma siteleri şu şekilde:

More Money - Earn Free Bitcoin

1- MoreMoney

Siteye üye olup giriş yaptıktan sonra EARN BTC sekmesi ile sırasıyla:

Faucet: Ücretsiz olarak her saat başı tıklayıp en az 29 Bits en fazla 5,118,750 Bits  kazanabilirsiniz. 1 saatte bir her seferinde ücretsiz Bitcoin kazanabilirsiniz.

Visit Shortlink: Sitede çeşitli link kısaltma siteleri ile oluşturulmuş sitelere tıklayıp reklamı geç diyerek url’ye ulaşıyorsunuz. Şuanda 288.50 Bits kazanabilirsiniz.

PTC Ads: En hızlı kazandıran kısım Faucet’ten sonra bu kısım. Çünkü bu alandaki sitelere tıklayıp 15 sn bekledikten sonra site başına 12 Bits kazanabiliyorsunuz.

Jobs: Bu alanda site size çeşitli görevler verir. Örneğin başka bir siteye kayıt olma vs. Şeklinde görev başına kazanç sağlarsınız.

Offers: En fazla para kazanacağınız alandır. Çeşitli aracı siteler aracılığıyla yüzlerce görev mevcut ve kazançları oldukça iyi. Buradaki görevlerin tamamını başarabilirseniz kazancınız 50 doları aşar. Buradaki görevlerin içerisinde sitelere üye olma, anketler, video izle, uygulama indir gibi gibi bir çok görev teklifi var.

Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.