GTA 6 ile Alakalı Bütün Söylentiler

0

GTA 6 oyunu hakkında henüz resmi bir bilgi olmamasına rağmen çeşitli kaynaklar tarafından sürekli yeni bilgiler sızdırılıyor. Yazımızda okuyacağınızın bilgileri çoğu söylentilere dayanmakta bu nedenle oyunun çıkmasına yakın yayınlanacak resmi bilgileri sizlerle ara ara paylaşmaya devam edeceğiz. Merak edilen birçok şey var fakat yabancı kaynaklardan okuduğumuz bilgilere göre dünyanın en büyük oyunu olacağı hakkındaki söylentiler oldukça fazlaydı sözü fazla uzatmadan sizlere hemen GTA 6 hakkındaki dedikodulardan bahsedelim.

GTA 6 Çıkacak mı? Çıkacaksa GTA 6’nın Çıkış Tarihi Nedir?

Öncelikle GTA 6 oyununun çıkıp çıkmayacağını oyunu geliştiren RockStar firmasından başka bilen yok fakat mantık yürüterek devamının olacağını ben sizlere söyleyebilirim nasıl mı? GTA 5’in 110 milyon satışını yapan RockStar sizce bu büyük gelirin devamını getirmek istemez mi? Yani çok büyük ihtimal yakında GTA 6 için resmi bir açıklama yapacaklarını düşünüyoruz.TA 6’nın çıkış tarihini 2021-2022 olarak belirten bir iç kaynak gösteriyor. Söylentiye göre yeni oyun Vice City ve Güney Amerika arasında yayılacak.

GTA 6’nın kod adı Amerika Projesi olarak belirlendiğini ve Vice şehrinde ve Rio de Janeiro’ya dayanan yeni bir şehirde kurulacağını gösteriyor. 1970 ve 1980 arasında kurulduğu söyleniyor ve ana karakter uyuşturucu ticaretiyle karıştırılıyor. Oyun, Vice City’den ilham alan ilaç imparatorluğu mekaniğine sahip olabilir. Bu söylenti, Netflix Narcos’un büyük bir ilham kaynağı olduğunu ve aracınızın Red Dead Redemption 2’nin atı gibi davranacağını iddia ediyor. Görsel olarak oyun fotogerçekçi Red Dead Redemption 2’den daha stilize olacak ve karakterler kendi ana dillerinde altyazılı olacak.

Oyunun çıkmasıyla beraber sitemizden GTA 6 Sistem Gereksinimleri ve oyunun inceleme konumuzu paylaşacağız bizi takip etmeye devam edin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

porno izle