Google Pixel 3 Özellikleri ve Fiyatı ile İlgili Son Haberler

0

Aldığımız haberler ve dedikodulara göre Google Pixel 3’ün fiyatı ve özelliklerini ve son söylentileri bu sayfadan takip edebilirsiniz. Sürekli güncel kalmasına özen göstereceğiz Google Pixel 3 ile ilgili son gelişmeleri bu sayfaya eklemeye devam edeceğiz.

Pixel 3’ün özellikleri nelerdir? (söylentiler)

Pixel 3 için ilk duyguğumuz söylentiler kullanacağı işlemciyle alakalı.  Snapdragon 845 işlemciyi kullanması beklenen Pixel 3’ün bu işlemciyi ve ekran da gideceği büyüme ile birlikte IphoneX’e en yakın rakip olması bekleniyor. Son çıkarmış olduğu modellerin pahalılığından yakınan insanlar içinde yeni modelin bir öncekilere oranla fiyat konusunda iyileştirmeye gidileceği yine kulağımıza gelen başka dedikodulardan biri. İşlemci gücüne ek olarak 4 adet  2.8 GHZ çekirdek ve 4 adet 1.8 GHZ çekirdek gücünde olacağı söylenen Pixel 3, 30 kat daha hızlı işlem yapabilecek.

Ram’in 6 gb olacağı kulağımıza gelen diğer söylentiler arasında eğer bu bilgiler doğruysa şuana kadar yapılmış en hızlı telefon olabilir diyebiliriz. Yine alan olarak 16 ve 32 gb modeller kullanılmayacağı bunun yerine 64 gb ve 128 gb tercih edileceği söyleniyor.

Söylentiler Geldikçe Güncellenecek…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.