Call Of Duty Mobile: Sistem Gereksinimleri – COD Mobile İçin Minumum Gereksinimler

0

COD Mobile 50 milyon indirmeyi aştı. Oynaması kolay ve zevk veren arayüzü ile bu sayı her geçen gün daha da artacak gibi. Telefonunda bu oyunu oynamak isteyen kullanıcılar dosya boyutu zaten 1.1 GB civarında olduğu için eğer kaldırmıyorsa ya da donma yaşayacaksam boşuna indirmeyeyim diye düşünebilir. Bizde bu nedenle COD Mobile için minumum sistem gereksinimleri hakkında detaylı bilgi vermek için bu yazıyı kaleme aldık.

Call Of Duty Mobile Sistem Gereksinimleri

  • RAM: 2 GB ve üzeri
  • İŞLEMCİ: Satdra Snapdragon 625, Adreno 506
  • DEPOLAMA: 2.6 GB
  • SÜRÜM (ANDROID): Android 4.3 ve sonrası
  • SÜRÜM (IOS): IOS 9.0 veya üstü sürüm gerektirir.

Oyun için minumum sistem gereksinimleri yukarıdaki gibi olmalıdır. Oyun 1.1 GB olmasına rağmen gelen güncellemeler ve yüklemeler ile birlikte 2,6 GB‘ya kadar alan istiyor. Ayrıca RAM 2 GB’ın üzerinde olursa alacağınız FPS daha iyi olacaktır. Son olarak eğer iPhone kullanıcısysanız hemen aşağıda oyunun resmi olarak desteklediği IOS cihazların tümüne bakabilirsiniz. Her ne kadar liste uzun olsa da, daha iyi FPS almak için iPhone 7 ve üzeri cihaza sahip olmanız gerekiyor.

COD Mobile Destekleyen IOS Cihazlar

İPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Artı, iPhone 8, iPhone 8 Artı, iPhone X, iPhone XS, iPhone için en yüksek ve en son iPhone XS, iPhone XR, iPhone ile uyumludur 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Maks, iPad Hava, iPad Hava Wi-Fi + Hücresel, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Hücresel, iPad Hava 2, iPad Hava 2 Wi-Fi + Hücresel, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Hücresel, iPad mini 4, iPad mini 4 Wi-Fi + Hücresel, iPad Pro (12.9 inç), iPad Pro (12.9 inç) Wi-Fi + Hücresel, iPad Pro (9.7‑ inç), iPad Pro (9.7 inç) Wi ‑ Fi + Hücresel, iPad (5. nesil), iPad (5. nesil) Wi ‑ Fi + Cep, iPad Pro (12.9 inç) (2. nesil), iPad Pro (12.9‑ inç) (2. nesil) Wi ‑ Fi + Hücresel, iPad Pro (10.5 inç), iPad Pro (10.5 inç) Wi ‑ Fi + Hücresel, iPad (6. nesil)

COD mobile için minumum ve tavsiye eden sistem gereksinimleri hakkında bilgi vermeye çalıştım. Cod Mobile ile ilgili bütün gelişmeleri ipuçlarını sitemizden takip edebilirsiniz. Eğer oyunu oynamaya karar verirseniz COD Mobile için en iyi silahlar listemize de mutlaka göz atmalısın. Bir çok kaliteli silah hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

porno izle