Call Of Duty Mobile Ne Kadar İnternet Yer

0

Her gün yeni bir indirme rekoruna ulaşan Call Of Duty Mobile için kullanıcıların merak ettiği bir hususu aydınlatmak için bu yazıyı yazma gereği duyduk. Oyun internet bağlantısı istediğinden çoğu insan mobil veri ile oyunu oynamaktan kaçınıyor çünkü oyunun çok fazla internet yediğini düşünüyor. Sanılanın aksine COD Mobile çok fazla internet harcamıyor peki ne kadar internet yiyor ya da kullanıyor.

COD Mobile Ne Kadar İnternet Yer?

Call Of Duty Mobile ne kadar internet yer? COD Mobile mobil veri ile oynamak sıkıntı çıkarır mı? gibi sorularınıza cevap vermek amacıyla 1 saatte yediği interneti yazmam yeterli. Call Of Duty Mobile 1 saat oynamak  ortalama 15 MB civarında internet harcar. Bu oran tabi ki düşük grafik çözünürlüğü ve mikrofon olmadan oyunu oynamak için geçerlidir.

Ortalama 1 saate oyun süresi için 15 MB internet harcar fakat mikrofon ve grafik özelliklerinin artırılması daha fazla paket alma ve gönderme sağlayacağından bu oran artar. Özellikle mobil veri kullanırken grafik ayarlarınızı düşük versiyonda açmanızı tavsiye ediyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

porno izle