Call of Duty Mobile İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

0

COD Mobile’da isim değiştirmek oldukça kolay. Basit bir numara ile nick değişme işlemini nasıl yapacağınızı göstermeye çalışacağım. Aşağıda anlatacağım yöntem bir neci isim değiştirme hilesi olarak da nitelendirelebilir ve tek ihtiyacımız olan şey de bir Facebook hesabı.

Oynanan oyunlara göre kişilerin XP ve kademe (seviye) kazandığı Call of Duty Mobile oyunun da en iyiler sıralamalarında isminiz görüneceğinden oyun da kullandığınız kullanıcı adı oldukça önemlidir. Bizde bunun farkında olduğumuz için size çok kolay bir numara ile oyunda ki isminizi nasıl değiştireceğinizi basamak basamak anlatacağız.

Call of Duty Mobile İsim Nasıl Değiştirilir?

Oyundaki mevcut bilgilerinizi, seviyenizi, silahlarınızı koruyarak isim değiştirmek için Facebook hesabınız ile oyuna giriş yapmış olmanız gerekiyor. Misafir olarak giriş yaptıysanız yine de şimdi Facebook hesabınızı oyuna bağlayın. Eğer bir Facebook hesabınız yoksa bu bağlantıya tıklayıp üyeliğinizi oluşturun ve bu oluşturduğunuz hesap ile mevcut hesabınızı bağlayın.

Yukarıdaki açıklamayı uyguladıktan sonra COD Mobile ile isim değiştirme işlemi için izlenecek adımlar:

  • Call Of Duty Mobile Hesabınızla Facebook üzerinden giriş yapın. (Mevcut verilerinizin silinmesini istemiyorsanuz mutlaka giriş yapın.)
  • COD Mobile oyununu kapatın. Tabi yukarıdaki adımı yaptıktan sonra.
  • Şimdi Uygulama verilerini silmek için Uygulamalar bölümünde bulunan Call Of Duty Mobile Sekmesine tıklayın ve verileri sil’e tıklayın. (Merak etmeyin daha önce Facebook hesabınız ile giriş yaptığınız için verileriniz kaybolmayacak)
  • Şimdi COD Mobile’ı kaldıra tıklayın ve uygulamayı cihazınızdan kaldırın.
  • Cod Mobile uygulmasını tekrar indirin ve Facebook ile giriş yapın. Bu işlemi yaptıktan sonra yeniden nick girme alanı sizin için açılacaktır. Bütün silah ve seviyeleriniz de yerinde duruyor olacak.

Hepsi bu kadar bu küçük numara ile Call Of Duty Mobile’da isim değiştirmek işte bu kadar kolay. Tek zor olan tarafı uygulamayı tekrar indirmek zorunda kalmak. Sorularınızı aşağıdan sorabilirsiniz iyi eğlenceler ve şimdiden kolay gelsin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

porno izle