Call Of Duty Mobile En İyi Silahlar: COD Mobile’da En İyi Silahlar Hangileridir?

0

Uygulama marketlerinde indirme rekorları kıran Call Of Duty Mobile için oyundaki en iyi silahların listesini sizler için özellikleriyle beraber anlatmaya çalıştık COD Mobile için en iyi silah listesine yazımızın devam eden kısmından ulaşabilirsiniz. Çok oyunculu modda (multiplayer) çok işinize yarayacak bu silahlarla ilgili birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bu yazılarda hoşuna gidebilir:

COD Mobile En İyi Silahların Listesi

1 AK 47 (Keleş)

AK 47 (Keleş)
AK 47 – COD Mobile

Kesinlikle oyundaki en iyi saldırı silahı AK 47’dir. Birçok kaliteli oyuncu da bu silahtan vazgeçemiyor. Özellikler yükseltmelerini yaparak çok daha fazla verim alabilirsiniz. Görsele bakarak 70 hasar puanı ve diğer detaylarına bakabilirsiniz. İsabet gücü, hasar, hız ve menzil bakımından hepsini içinde bulunduran tam bir profesyonel işi silahtır.

Hasar: 70
İsabet: 45
Menzil: 65
Atış Hızı:55
Mobilite(Hareket): 60

 

2 AKS 74U

AKS 74U
AKS 74-U – COD Mobile

Her ne kadar hafif ve daha fazla hasar puanına sahip bir silah olsada menzilinin düşük olması bu silahı listemizde 2.sıraya itiyor. Silah menzilinize giren düşmanlara en iyi hasarı verebileceği gibi kaçarken de hafif olması nedeniyle size hız kazandıracaktır.

Hasar: 80
İsabet: 55
Menzil: 35
Atış Hızı:60
Mobilite(Hareket): 75

3 M21 EBR (KANAS)

M21 EBR (KANAS)
M21 – COD Mobile

Menzili ve verdiği hasar ile mükemmel bir dürbünlü silahtır. Fakat ağır bir silah olduğu için hızınızı oldukça düşürür. Yüksek yerlerden uzun mesafeli pusu atmak için kullanılabilir. Fakat aktif ve sürekli gezen bir oyuncuysanız bu silahı almanızı önermiyorum. Zira kaçmanız çok zor olacaktır.

Hasar: 80
İsabet: 60
Menzil: 95
Atış Hızı:35
Mobilite(Hareket): 45

4 BK 57

BK 57
BK 57 – COD Mobile

Hasar gücü listemizin ilk sırasındaki AK 47 modelinden daha düşük olmasına rağmen ateş gücü sebebiyle yine tercih edilebilir bir silah oluyor. İsabet oranı daha yüksek silahımız oyunda en hızlı ateş eden silahlardan biri. Yine aktif hareket eden bir oyuncuysanız bu silahı almanızda fayda var çünkü oldukça hafif.

Hasar: 48
İsabet: 65
Menzil: 50
Atış Hızı:63
Mobilite(Hareket): 60

5 Striker

Striker
Striker – COD Mobile

Menzili düşük fakat verdiği hasar ve isabet oranı iyi olan yarı otomatik bir silahtır. Bu nedenle yine yakın çarpışmalarda seçilebilir bir silahtır. Yarı otomatik olması art arda isabetli atışlar yapmanızı sağlayacak. Tam bir av tüfeği diyebiliriz.

Hasar: 70
İsabet: 85
Menzil: 30
Atış Hızı:35
Mobilite(Hareket): 75

Call Of Duty Mobile için en iyi silahları bu şekilde sıraladık. Sizde aşağıdaki yorum alanını kullanarak hangi silahı kullandığınızı ve neden bu silahı kullandığınızı yorum olarak gönderebilirsiniz. Sonuç olarak aslında en iyi silah en fazla hasar veren ya da en çok menzili olan değil sizin hangisini daha iyi kullandığınızdır. Eğer hareket kabiliyetiniz çok yoksa M21 gibi ağır fakat uzun menzilli isabet oranı yüksek bir silahı seçebilir eğer hareket kabiliyetiniz iyi ve yakın çarpışmalara giriyorsanız daha hafif fakat hasar gücü yüksek silahları seçebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

porno izle