Call Of Duty Mobil İpuçları, Hileleri ve Stratejiler

0

Call of Duty Mobile efsanesi uygulama marketlerindeki yükselişini sürdürüyor. Oyunu kendimiz de oynadık ve bizden bir kaç detay dışında tam not aldı. Oyunu kısa bir süre oynamamıza rağmen hızlı bir şekilde öğrendik tabi bu bizim hızlı öğrenme becerimizle alakalı bir şey değil oyun için de sizi ilk başta karşılayan rehber sayesinde hızlıca öğreniyorsunuz oyunu.

İlgili içerik: COD Mobile Silah Listesi

Aşağıda paylaştığımız strateji ve ipuçları sayesinde zafere giden yolda önünüz açılacak. Bu nedenle ipuçlarını dikkatlice okumanızda fayda var. Call Of Duty Mobile İpuçlarını düzenli olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

Call Of Duty Mobile İpuçları ve Stratejiler

ADS Ateşleme Modu (1 Dokunuşlu ADS Seçimi)

Sağ taraftaki ateş düğmesini otomatik olarak ADS’ye çevirir. Bu ayarı yapmak için ayarlar ve oradan kontrollere gitmeniz gerekli Temel olarak, tüm hızlı tempolu, yakın mesafeli durumlarda, sadece bu düğmeyi kullanın ve doğrudan düşmanınızı hedefleyin.

Kesinlikle her durumda harika değil, ama hedefleme ve ateş ederken hareket etmeye devam edelim, strafing ve diğer taktiklere izin verin.

Otomatik Silah Değiştirme

Özellikle hızlanmanız gereken durumlarda ek hız kazandıran silah seçerek bulunduğunuz tehlikeli durumdan kaçabilir ya da düşmanı yakalamak için kullanabilirsiniz.

Otomatik çalıştırma, birkaç seçkin durumda, av tüfeği olanlardan biri olarak çok kullanışlıdır.

Benim gibi bir oyuncuysanız, tanıdık Call of Duty haritalarını bir av tüfeğiyle koşarak keyif alacaksınız. Bu, başparmağınızı joystick’inizin üstündeki run simgesine kaydırarak etkinleştirebileceğiniz otomatik çalıştırma işleviyle mümkündür.

Ayrıca Scythe ultimate ile kullanmaktan da zevk alıyorum, ancak bu oyunda bu taktik daha az uygulanabilir.

Konumunuzu İyi Seçin

Oyunda ilk izlenimlerim genellikle oyuncuların yüksek yerleri kullanmamaları bu nedenle özellikle yüksek yerleri hemen kapmaya çalışın ve konumunuzu kullanarak zafere yürüyün. Konum bir savaştaki en önemli stratejidir. Pusu atma noktaları iyi seçilmeli ve seçilen nokta düşmandan yüksek bir yerde olmalıdır.

 

Ayrıca ilk oynayışımda 9 adam öldürmüşüm. Bence başlangıç için gayet iyi aşağıda skor görüntüme ait görsele bakabilirsiniz. Aşağıda ki yorum kısmına kullanıcı adınızı yazarak daha fazla arkadaş edinebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

porno izle