BİTCOİN ALACAK OLANLARA MÜJDE !

0

Robinhood Uygulaması Şubat Ayı Sonrası Alıp Satacağınız Bitcoin ve Ethereum İçin Ücret Almayacak.

Sanal para çılgınlığına kapılan bir çok kişi büyük paralar kazanmaya devam ediyor. Dünya piyasalarını alt üst eden sanal paraların alınması veya satılması için bazı borsalara başvurmak gerekiyor ve bu borsalar da belirli bir oranda kesinti yapıyor.

Hisse senedi ticareti uygulaması olan Robinhood uygulaması borsaların aksine artık sanal para alımında kesinti yapmayacağını duyurdu.Şubat ayından sonra alacağınız Bitcoin ve Ethereum lar için herhangi bir ücret almayacak. Ayrıca Robinhood uygulaması bu günden itibaren kullanıcıların izlenen videolar için , haberler için veya kullanıcılarının tüm fiyatlarını ve Litecoin ve Ripple de dahil olmak üzere bu ve diğer 14 üst kripto madeni paralar için uyarı niteliği taşıyan içerikler paylaşmalarına da olanak sağlayacak.

Robinhood yaptığı bu değişiklikler ile daha sağlıklı bir haber ağı oluşturmak ve daha çok kullanıcı kazanmayı hedefliyor.Robinhood’un kurucu ortaklarından Vlad Tenev ‘ Bu işi kar elde etmek için yapmadıklarını ve bu şekilde kullanıcılarına daha iyi hizmet ettiklerini ‘ söylüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.