2019 Oscar Ödül Törenini Canlı izleyin

1

2019 Oscar’ını izleyebileceğiniz alternatifler ekledik sizler için. Her yıl 24 dalda ödül dağıtılan ve birincileri kupa ile ödüllendiren Oscar’ı çevrim içi ortamda izleyebilmeniz için size çeşitli alternatifler sunduk. 2019 Oscar’ını izlemek isteyenler aşağıdaki alternatif yöntemlerden birini tercih edebilir. 2019 Oscar Ödül töreni 24 Şubat Pazar gerçekleşecek. Ödül töreni ülkemizdeki saatleri ise şu şekilde:

  • Oscar Gecesi Özel Programı 00:00
  • Kırmızı Halı Geçiş Töreni 01:00
  • Kırmızı Halı 03:00
  • 89. Oscar Ödül Töreni: 04:30 

1- Youtube ile 2019 Oscarını Canlı İzle

Youtube üzerinden ingilizce olarak canlı yayını izleyebilirsiniz. Sizin için Oscar’ın yayınlanacağı gün sitemizden canlı izlemeyi tam bu kısıma ekleyeceğiz. Youtube üzerinden canlı izleme imkanıyla sizin gibi milyonlarla aynı anda Oscar atmosferini soluyabileceksiniz. Türkçe izlemek isteyenler içinde alternatiflerden bahsedeceğiz.

2- Mobil Uygulamalar Yardımı ile Oscar 2019’u Canlı İzleyin.

Play Store ve App Store üzerinden çeşitli canlı yayın uygulamaları ile Oscar ödül törenini canlı olarak izleyebilirsiniz 2019 Oscar ödül törenini canlı izlemek için aşağıdaki uygulamaları telefonunuza indirebilirsiniz.

1- Youtube Uygulaması Üzerinden

Yine dileyenler masaüstü üzerinden dileyen de akıllı cihazları ile Youtube uygulamasını kullanarak Oscar Ödül Törenini canlı olarak izleyebilir. Android ya da Ios cihazlarınıza Youtube uygulaması yoksa indirebilir ve ödül törenini sizde izleyebilirsiniz.

2- Hulu Uygulaması ile  Canlı Yayını izleyin

Hulu live üzerinden Oscar ödül törenini izleyebilirsiniz. Hulu uygulaması Play Store, App Store gibi mağazalarda bulunmakta. Yani hem ios kullanıcıları hem de android kullanıcıları bu uygulama üzerinden 2019 oscar ödül törenini canlı olarak izleyebilir.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum
  1. Hasan diyor

    sabırsızlıkla bekliyorum umarım orta seviyedeki ingilizcemle canlı yayından tat alabilirim 🙁