2 Mayıs Hadi Joker Kodu

0

2 Mayıs 2019 Hadi joker kodlarını düzenli olarak sitemizden takip edip joker kodlarını kullanmaya hak kazananlardan olun. Müge ve Merve’nin sunumuyla hadi bilgi yarışması Türkiye’nin en çok para kazandıran mobil cihazlar üzerinden oynan gerçek para ödüllü bilgi yarışması. 2 Mayıs hadi’nin joker kodlarını takipçilerimize en hızlı şekilde sunuyoruz. Kısıtlı jokerleri ilk görenlerden olmak için sitemizi takip edin. Her gün paylaştığımız joker kodlarının belli bir limiti olduğu için hızlı davranan kullanıcılar joker kazanabiliyor. Bu nedenle aşağıda paylaşmış olduğumuz joker kodunu ilk girenlerden olmanız sizleri kazançlı kılacaktır.

 

İşte bu günün hadi joker kodu

JOKER HENÜZ YAYINLANMADI. GÜN İÇİNDE YAYINLANIP BURADA PAYLAŞILACAKTIR. GENELDE 14:00 GİBİ JOKER KODU YAYINLANIR.

Bunun dışında her zaman joker kazanabileceğiniz diğer yöntem ise aşağıdaki yorum alanına kullanıcı adınızı paylaşmanız sizin referansınızla üye olan her kişiden bir joker hakkı kazanırsınız.

Joker kodu nasıl girilir?

Hadi uygulama ekranında joker kodu gir düğmesine tıklanarak gün içinde paylaştığımız joker kodunu bu alana girmeniz yeterli olacaktır. Hadi bilgi yarışması ile ilgili güncel ipuçları ve joker kodları sitemizde düzenli olarak paylaşılmaktadır. Bu günün hadi ipucu sorusunu ve cevabını görmek için şu yazımıza göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.